Změna je život

Moje jméno je Ondřej Lettl, jsem rodilý Pražák. O Netpromotion jsem se dozvěděl poprvé před 3 lety z vyprávění mého velice dobrého kamaráda, který u firmy v té době už skoro rok pracoval. Už tehdy mi přišlo vyprávění celkem zajímavé. Já jsem byl ale tou dobou na stabilní pracovní pozici už celkem 7 let.

Cítil jsem, že potřebuji nějaký nový impuls, ale zároveň jsem sázel na jistotu. Moje závazky k předchozímu zaměstnání mi ani nedovolovaly rychlou změnu a to i přes to, že mě práce nijak nenaplňovala, hodně jsem ji asi právě kvůli jistotám oddaloval.

Ondřej Lettl - netpromotion group s.r.o.

Ondřej Lettl – marketingový konzultant

 

Teď je tomu rok co jsem se rozhodl, že změna práce, prostředí, náplně a oboru musí nastat. Nechtěl jsem upadnout do jakési letargie, stále jsem přemýšlel, co bych chtěl dělat. Vzpomněl jsem si na kamaráda, a přemýšlel, zda by prostředí digitálního marketingu nemohla být cesta i pro mě.

Rozhodl jsem se a požádal Michala o kontakt na odpovědného manažera pražské pobočky. Výběrové řízení bylo o několika schůzkách a vše probíhalo hodně korektně. Vysvětlili jsme si vzájemně svá očekávání a já už dlouho neváhal.

Od práce jsem očekával především změnu. Lákalo mě se stát součástí úspěšné firmy a začít pracovat na svém vlastním vzdělávání a schopnostech v oboru, který má budoucnost. Počítal jsem s potížemi, které určitě nastanou v začátcích, neznal jsem obor, toho jsem se bál nejvíc. Řekl jsem si, že co neumím, to se doučím a začal jsem od začátku intenzivně pracovat na doplnění vědomostí z oboru. Realita ale byla o dost jednodušší. Velkou přidanou hodnotou firmy totiž je, že je zde spousta lidí, kteří Vás vedou a učí vše potřebné. Ať již kolegové, nebo nadřízení, od 1. školení až po práci a podporu manažera. Zjednodušil se tedy celý proces adaptace. Velkou měrou přispívá kolektiv pražské pobočky, jsou to všechno profesionálové a pokud nováček potřebuje a sám chce, vždycky se najde někdo kdo adekvátně pomůže.

Ondřej Lettl se svými kolegy - netpromotion group s.r.o.

Ondřej Lettl s kolegy – marketingový konzultanti

 

Zpětně tvrdím, že moje rozhodnutí o změně mělo přijít dřív. Důležité ale je změnu udělat a nebát se, v případě mě a Netpromotion se to opravdu vyplatilo. Do práce jezdím rád, mam spoustu skvělých kolegů a perfektní zázemí stabilní společnosti. Doporučil bych všem, aby se nebáli změny, ať už těm co shání nové zaměstnání tak i těm co práci mají, ale nejsou spokojeni (tak jako jsem býval já).

Pokud třeba právě Vy přemýšlíte o změně a stále váháte, napište mi, třeba se mi podaří ještě blíže popsat svůj příběh a vysvětlit, o co odsouváním takové změny můžete přijít.

 

PŘEMÝŠLÍTE I VY O ZMĚNĚ ZAMĚSTNÁNÍ?

Kontaktujte mě

 


Chci vědět více o práci


Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Napsat komentář