fbpx

Zkušenosti s CWO v praxi aneb případová studie Foto Málek

Foto Málek - případovka - netpromotion s.r.o.

Výsledek úspěšně odvedené práce = spokojený klient

Cílená optimalizace našeho webu vedla k téměř okamžitému nárůstu objednávek. Zvýšila se nejen návštěvnost, ale hlavně poměr návštěvníků, kteří skutečně nakoupili vůči celkové návštěvnosti svěřil se Petr Málek, majitel e-shopu www.fotomalek.cz.

Jak to ale začalo?

Spolupráce s e-shopem www.fotomalek.cz započala již v roce 2016. „Když jsem v roce 2016 začal spolupracovat s netpromotion, měl jsem do té doby velmi špatné zkušenosti s online marketingem. Firmy, se kterými jsem do té doby spolupracoval, mi za mé peníze dali pouze sliby, které se nenaplnily. Hledal jsem proto spolehlivého partnera, který již má za sebou nějaké výsledky, ale zároveň ceny za jeho služby neatakují statisíce za rokříká Petr Málek, majitel e-shopu www.fotomalek.cz.

Foto Málek je specializovaným e-shopem, který se zaměřuje na prodej optických přístrojů širokého spektra využití. V nabídce sortimentu naleznete digitální fotoaparáty, palubní kamery do aut, kufry a brašny, fotografické filtry, stativy a další vybavení nezbytné pro fotografy. Dalším segmentem prodeje je lovecké vybavení, nabídka fotopastí, puškohledů, dalekohledů, termovizí, přístrojů pro noční vidění, svítilen, čelovek a mnoha dalších produktů pro lov.

V prvním roce spolupráce jsme pro e-shop klienta poskytovali vnější podporu – tzv. linkbuilding, díky níž jsme budovali pozice ve vyhledávačích. Poté pan Málek projevil přání ještě více zvýšit obrat svého e-shopu. Aplikovali jsme tedy službu Komplexní optimalizace webu CWO tak, abychom přivedli více relevantních návštěvníků skrze organické vyhledávání.

Pomocí optimalizace od netpromotion jsem docílil vyššího obratu, a to také díky zlepšení pozic jednotlivých klíčových slov, která vyhledávají moji zákaznícidodal Petr Málek, majitel e-shopu www.fotomalek.cz.

Úspěšný a důvěryhodný e-shop

Pan Málek se tak se svým e-shopem, samozřejmě nejen díky optimalizaci, ale i kladným referencím, stal důvěryhodným dodavatelem. O tomto faktu svědčí i to, že mezi jeho klienty patří i organizace jako Policie ČR, Městská Policie, Lesy ČR, Správa železniční dopravní cesty a mnoho vysokých škol.

 


Využití termovize Pulsar Quantum Lite XQ23V v praxi
 

Data mluvící za vše

Z níže uvedených dat je patrné, že se díky optimalizaci povedlo přivést více návštěvníků na web. Data rovněž naznačují, že se podařilo zvýšit i počet nově příchozích návštěvníků, těch kteří se dostali na web úplně poprvé a potěšující je také zvýšení návštěvníků, kteří se na web vrací.

Srovnání měřených hodnot za stejně dlouhá období PŘED a PO optimalizaci

Návštěvnost webových stránek
Návštěvnost webových stránek

Počet návštěvníků webových stránek za měřené období. Nárůst počtu návštěv o 51 %.


Noví návštěvníci

Počet návštěvníků, kteří přišli na web úplně poprvé. Nárůst nových návštěvníků o 33 %.


Počet návštěv na uživatele

Počet opakovaných návštěv jednoho uživatele, který se vracel na web. Zvýšení počtu návštěv o 2,9 %.

Zlepšení pozic ve vyhledávačích

Naše hodnocení spolupráce

Klient, který s námi spolupracuje již dlouhou dobu. Není mu lhostejný dnešní online svět a možnosti, které skýtá. Má velmi objektivní pohled na problematiku, dokáže relevantně zvážit veškerá doporučení a možnosti. Takových klientů si velmi vážíme. Pan Málek chce být úspěšný a my jsme rádi, že si k tomuto účelu vybral naši společnosthodnotí Bc. Robert Menšík, projektový manažer z oddělení CWO, společnosti netpromotion group s.r.o.

Máte zájem o spolupráci?


Mám zájem o nezávaznou konzultaci

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.