fbpx

Příběh webového oddělení

Naše webové oddělení je mladé, fungujeme od začátku roku 2017. Neustále se rozrůstáme a aktuálně náš tým tvoří 5 lidí. Aktivně spolupracujeme s dalšími kolegy – SEO specialisty, analytiky, programátory, nebo externisty. Předáváme si zkušenosti a posouváme se vzájemně kupředu. Každý člen v týmu dělá to, v čem je jeho osobnost nejlepší, daná práce nás pak může skutečně naplňovat.

V netpromotion i webovém oddělení klademe velký důraz na vzdělávání. Osobně jsem si prošel ročním kurzem UXWell education včetně pravidelného mentoringu, dlouhodobě spolupracujeme s Michalem Matuškou ze SuperKodérů v rámci pravidelných konzultací kodéřiny, radíme se i s dalšími odborníky na různá témata, např. Pavel Ungr, Martin Valas a další. Často jezdíme na školení a různé konference, aby nám nic důležitého neuniklo.

Baví mě práce s tímto týmem, v kterém cítím opravdu velkou energii. Je skvělé vidět v týmu různé osobnosti, které se navzájem doplňují a pomáhají si k co nejlepšímu výsledku.”
Michal Biel – vedoucí webového oddělení

Jak pracujeme pro netpromotion?

Máme zkušenosti s různorodými projekty, tématicky jsou to například autojeřábnictví, veterináři, dřevařství, lékárnictví, notáři, dřevostavby a další. Baví nás pracovat na různých typech projektů, unikátnost každé zakázky si užíváme a dáváme společně dohromady co nejlepší výsledek.

Naše produkty a weby navrhujeme pro cílové uživatele, proto se hodně ptáme, prototypujeme, dáváme si zpětnou vazbu, testujeme. Nebojíme se vyrazit mezi lidi a získávat odpovědi na naše otázky. Pomocí toho můžeme ověřovat, že námi navržené produkty správně fungují.

Tvorbou webů pomáháme našim klientům v jejich podnikání, přinášejí jim nové zákazníky. S klienty tak zpravidla uzavíráme dlouhodobá partnerství.

Mezi naše úspěchy můžeme zařadit nejenom spokojené klienty, ale i výhru v kategorii B2B v posledním ročníku WebTop100. Podařilo se nám prosadit před porotou složenou z více než 50 expertů na digitální marketing a více než 220 hodnocených webů. I takový úspěch nám dodává motivaci a sílu do dalších úspěšných projektů a mám z něj opravdu obrovskou radost!

Brainstorming s kolegy

Brainstorming s kolegy

Jak se bavíme?

Práce však není to jediné místo, kde se potkáváme. Nejsme jen kolegové, ale i přátelé. Pravidelně se setkáváme např. u společenských aktivit, piva, ve vinném sklípku, nebo společně chodíme na motokáry. V práci rádi hrajeme šipky, nebo poměřujeme síly ve hrách na playstationu. Baví nás i společné brainstormingy nebo akce, kde si dáváme zpětnou vazbu. Zpravidla se vždycky hodně pobavíme 🙂

V netpromotion jsem spokojená jak po stránce pracovní, tak i kolektivní. Pozice webdesignera je velice kreativní, mé schopnosti se neustále rozvíjejí, a přesně proto mě tato práce baví. Za náš webový tým jsem skutečně ráda.
Martina Snášelová – webdesigner

Chcete být taky součástí našeho týmu?

Náš tým se neustále rozrůstá a rádi nabíráme šikovné lidi. Dáváme jim příležitost naplno využít své schopnosti a možnost ukázat, v čem jsou nejlepší. Díky tomu mohou dělat práci, která je opravdu naplňuje a baví.

Přidejte se k nám!


Chci vědět více o práciMám zájem o nezávaznou konzultaci


Souhlasím se zpracováním osobních údajů.