fbpx

Můj pracovní růst, aneb zkušenost nade vše

Bc. Michal Mojžíš - netpromotion group s.r.o.

Bc. Michal Mojžíš – vedoucí SEO analytik

Když jsem začal pracovat pro netpromotion group s.r.o., nebylo vše od začátku sluncem zalité. Musel jsem se spoustu věcí naučit, ale s tím jsem do toho šel a od začátku jsem věděl, že na sobě musím a hlavně chci pracovat, abych jednou něčeho mohl dosáhnout.

V praxi jsem se rychle setkal s několika desítkami administrací (např. WordPress, Webnode, Webmium, Joomla, eshop-rychle, shoptet, vlastní cms klienta…), musel jsem se je rychle naučit ovládat a používat, díky tomu jsem teď schopný přizpůsobit se téměř všem webům na těchto administracích a maximálně využít jejich technické možnosti pro co nejvyšší užitek klienta. Vše co dělám, dělám se smyslem pro zodpovědnost, fair-play a hlavně precizně.

Nejsou mi ale cizí ani weby bez administrace, klasicky na FTPku, z mých zkušeností to je mnohem náročnější než v administračních rozhraních, která mají daná jasná pravidla a strukturu. Na FTP opravdu záleží na tom, kdo web programoval a jaká pravidla (a zda vůbec) dodržoval.

Za svoje více než tříleté působení v netpromotion group s.r.o. jsem už obsloužil stovky klientů. Nejvíc mě těší reference klientů, když zákazník vzájemnou spolupráci upřímně ocení, vnímá užitek.

Pracuji a neustále se zdokonaluji. Podařilo se mi pro společnost získat certifikaci collabim (jako jeden z 12-ti SEO specialistů v ČR), využívám ale i další nástroje, jako je Marketing Miner, Open Refine, Google Analytics, Google Tag Manager, Google Data Studio, Screaming Frog SEO Spider a další. Dle potřeby, každý nový nástroj rád nastuduji, vyzkouším. Když si nevím rady, mám možnost konzultovat se špičkami v daném oboru.

Mimo to jsem v poslední době absolvoval i mnohá školení, která přinesla k mé tvorbě důležité poznatky:

Chytré SEO, Workshop
analýzy klíčových slov

Pavel UngrPavel Ungr

Jeden z nejlepších v ČR na SEO

Google
Analytics

Jan TichýJan Tichý

Jeden z nejlepších v ČR na analytiku

Google Tag
Manager

André HellerAndré Heller

Výborný analytik, specialista na GTM

Úvod do jazyka
R

Přemysl HoráčekPřemysl Horáček

Výborný analytik, specialista na Rko

A tady je ukázka získaných certifikací, kterých si opravdu vážím:

Collabim
Certifikát Collabim

Google Analytics
Certifikát Google Analytics

Digitální garáž
Certifikát Digitální garáž od Googlu

Recenze mé práce od konzultantů, se kterými spolupracuji:

Chcete se mnou spolupracovat?


Chci vědět více o práciMám zájem o nezávaznou konzultaci


Souhlasím se zpracováním osobních údajů.