fbpx

Čtyřletá spolupráce se společností Festo

Společnost Festo je předním celosvětovým dodavatelem průmyslové a procesní automatizace. Jedná se o globálně orientovanou a nezávislou rodinnou firmu s ústředím v německém Esslingenu, která je přes 60 let špičkou ve svém oboru. Zejména díky inovačním schopnostem a poskytování komplexního řešení v oblasti pneumatických systémů i díky široké nabídce odborného vzdělávání. Za hospodářský rok 2018 společnost dosáhla obratu přibližně 3 miliardy EUR a s 18 700 zaměstnanci má zastoupení ve zhruba 250 regionech na celém světě.

Kanceláře v Praze - Festo, s.r.o.

Pohled na věc je vždy minimálně ze dvou stran!

Pohledem marketing manažera:

Jsem aktivní člověk, trochu introvert, ale s velkým množstvím myšlenek a informací v hlavě. Hodně nad věcmi přemýšlím a rád hledám a přijímám výzvy, kterými se to ve společnosti Festo jen hemží.

Ing. Václav Lacina, marketing manažer - Festo, s.r.o.

Ing. Václav Lacina, marketing manažer – Festo, s.r.o.

I to byl jeden z hlavních důvodů, proč jsem se rozhodl v této společnosti již před 8 lety zakotvit. Snažím se stále vzdělávat a rozšiřovat si obzory v oblasti marketingu, který se za posledních pár let velice změnil. Stačí se podívat, kolik společností dnes zaměřuje svou propagaci na sociální sítě, internetové vyhledávače (SEO), bannerové reklamy atd. Je pochopitelné, že v dnešní době už nelze vše zvládnout v jednom člověku od stolu, nutné jsou konzultace a otevřenost řešením zvenku. Tím vlastně vznikla spolupráce s netpromotion group s.r.o.. Bylo to někdy v roce 2014, kdy mě oslovil marketingový poradce Radim Brožek a prošel se mnou potřeby naší společnosti. Já mu na oplátku sdělil naše nemalá očekávání a následně jsme hledali průnik v řešení s extrémním nárokem na přínos pro naši stranu a zároveň realizovatelným ze strany netpromotion. A zdařilo se! Následující roky jsme ve spolupráci pokračovali a pokračujeme. Vždy hledáme službu odpovídající našim aktuálním nárokům, vizím společnosti a díky tomu se stále posouváme dále a spolu s tím i náš marketing.

Pohledem marketingového konzultanta z netpromotion:

Jednání s lidmi s otevřenou myslí jsou nepopsatelně přínosná a příjemná.

Nastavení služeb jsme vždy upravovali dle aktuálních potřeb společnosti Festo vždy v souladu s jejími výhledy na další období. Často operativně, potřeby a nároky se měnili, bylo je třeba upravit pod tlakem vývoje trhu, ale vždy efektivně. S jasným a měřitelným dopadem. Nad čísly jsme posléze společně seděli a byli rádi, že se nám podařilo zvolit k cíli ty správné cesty.

Výsledkem je ideální konstelace obchodního vztahu, spokojené jsou obě strany. Klientovi jsme poskytli plnění naplňující jeho představy a očekávání, z naší strany na základě bezproblémové, ale zejména konstruktivní komunikace, nad všemi variantami řešení a otázkami.

Chcete spolupracovat i vy s netpromotion?


Mám zájem o nezávaznou konzultaci

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.