fbpx

Dosáhli jsme 1. místa v prestižní soutěži WebTop100

Námi navržený a zrealizovaný web kubovy-jeraby.cz se stal nejlepším digitálním projektem v soutěži WebTop100 v kategorii Obchod a služby B2B, který odborná porota ocenila pro přívětivé uživatelské rozhraní, poutavý obsah doplněný dynamickými záběry a profesionální grafické i technické řešení.

Přínosné srovnání online marketingových projektů

Soutěž WebTop100 je příležitostí pro české firmy, jak porovnat digitální řešení realizovaných marketingových projektů nejen mezi konkurencí, ale také napříč tuzemskou internetovou scénou. Soutěžící zároveň získají hodnocení a zpětnou vazbu odborné poroty, která se skládá z více než 60 specialistů na internetový marketing a podnikání.

WebTop100 vyhlašuje výsledky v celkem 12 kategoriích. Umístění na první příčce v kategorii Obchod a služby B2B, který patří projektu kubovy-jeraby.cz, je prestižním oceněním, neboť odráží komplexní přístup k realizovanému projektu. Zároveň je důkazem kvalitního grafického a technického provedení, poutavého obsahu i přívětivého uživatelského prostředí v porovnání se silnou konkurencí.

„Je to první projekt, který jsme do soutěže WebTop100 přihlásili a ihned jsme se těšili takovému výsledku. Zúročili jsme všechny naše zkušenosti, které jsme každý z nás dlouhou dobu nabírali, nicméně náš samotný webový tým je poměrně mladý. V dalších ročnících bychom na tento úspěch rádi navázali“ říká Michal Biel, vedoucí webového oddělení.

Profesionální tým využil svých zkušeností

Cílem webové prezentace www.kubovy-jeraby.cz bylo navést zákazníka k objednávce jeřábnických prací. Projekt byl od základu navržen a realizován přímo na míru bez použití šablon. Za návrhem stránek a uživatelského rozhraní stojí vedoucí webového oddělení Michal Biel.

Responzivní frontendové řešení zpracoval kodér David Štrunc. Za optimální rozvržení klíčových slov a obsahovou část byl zodpovědný SEO specialista Michal Mojžíš, který společně s copywritery připravil poutavý obsah webu. Komunikaci se zadavatelem projektu, společností Kubový s.r.o., zaštítila projektová manažerka Kristína Voľanská, která měla na starost i další dodatečné grafické úpravy.

„Díky důkladnému uživatelskému testování se podařilo web zpracovat k maximální uživatelské přívětivosti. Zároveň celý tým na projektu využil všechny své zkušenosti s tvorbou webů, grafikou a SEO“ hodnotí profesionální práci Michal Biel.

Michal Biel, David Šupita - WebTop100

David Šupita – produktový ředitel, Michal Biel – vedoucí webového oddělení

Návštěvnost nových stránek se zvýšila o 200 %

Základním požadavkem klienta byla vysoká autenticita. Z tohoto důvodu byla veškerá technika focena a natáčena přímo v akci. Dynamické záběry, které jsou přímou součástí webu, zaznamenaly obrovský úspěch. Celkovým výsledkem bylo navýšení návštěvnosti nových webových stránek o více než 200 % a podstatné zlepšení pozic ve vyhledávačích.

„Výhra pro nás znamená především potvrzení správného směru naší tvorby a máme z ní velkou radost. Je skvělé dostat takové hodnocení od poroty složené z odborníků a prosadit se mezi velkým množstvím webů od velkých agentur. Takovéto recenze si opravdu ceníme“ říká vedoucí webového oddělení Michal Biel a zároveň dodává„Budeme nadále setrvávat v pokoře a snaze o co nejlepší práci. Důležité je pro nás také zviditelnění firmy, pozitivní recenze a posilování dobrého jména netpromotion group s.r.o.“

Do soutěže WebTop100 se přihlásilo 222 projektů

Do dvanácti kategorií 16. ročníku soutěže WebTop100 se registrovalo celkem 222 projektů, které hodnotilo 60 specialistů digitálního marketingu. Absolutním vítězem se stal Milan Škoda-FOTO v kategorii Firemní web, jenž získal od porotců nejvíce bodů. Osobností digitálního marketingu pro rok 2017 byl vyhlášen Filip Podstavec. Soutěž WebTop100 organizuje agentura pro digitální marketing Sherpas. Digitální produkci zaštítila společnost Internet Info. Přehled všech oceněných projektů naleznete na stránce WebTop100.

WebTop100 Certifikát 1. místo